8.3.2020

BÜTÜNLENEN BİLİNÇLERE AÇIK MESAJDIR

Dostlarımız,

Kozmoz her Zaman yaptığı Evrensel Bilinç Taramalarında, Sîzlere Şu ana kadar Vermiş olduğu mesajlardaki Bilgilere Takılanlar, değişik yorum getirenler veya hiçbir Şey anlamayan bir Çok Bilinçlere Şahit olmuştur.

Bu neden ile Bazı Bilgileri açmak Lüzumu Hissedilmiştir. Yazınız lütfen. Dostlarımız önce Bunun iyice Bilinmesi Lüzumludur. DÜŞÜNCE daha Kâinatlar nizamı Var olmadan önce Var olan bir Güçtür.

Bu ilk Oluşumun Beyin Gücü ile alâkası yoktur. Düşünce her Şeyi Var eden bir oluşum mekanizmasıdır. Düşünce sonradan Beyin Gücü ile Çekim alanlarına girerek yaşam potansiyellerini devreye almıştır.

Düşünce Gücünü oluşturan en Suptil Titreşime VİBRASYON denir. Düşüncenin en ince ve en Sessiz, Kendiliğinden oluşan Vibrasyonuna da TİTRASYON denilmektedir.

Bedensel Bütünlükte her Hücre Yaşam potansiyeli Kazanmak için Enerji Çeker. Her Hücre Bu Enerjiye Doyum Sağlayıncaya Kadar Sarfettiği Enerji Kadar Enerji Çeker. Ancak Hücre Enerjiye Doyum Sağlayınca artık Enerjisini Hücreden değil Özünden Vermeye başlar.

Bu Enerji Sizin Evrim Enerjiniz ile beraber yansıdığı için Sizden daha düşük Evrimlerin Enerjilerini Takviye eder. Ancak Sizin Verdiğiniz bu Öz Enerjiniz Sadece bir Haftalık Zaman diliminde eski Gücünü Kazanır.

Hücre Yansımaları = Koordinat Yansımalarıdır. Yani bu yansımaları Sadece Sizin Koordinatlarınız alabilir.

Ses ve Konuşma Yansımaları = Frekans Yansımalarıdır. Herkesin Frekansları ayrı ayrıdır. Ve bu Frekanslara uyum Sağlayacak yüzlerce Birey Vardır.

Bu neden ile bir Bilgi Verirken veya Konuşurken devreye aldığınız Konuşma Tarzınızdaki Frekanslar Çok mühimdir.

Bir Görevin Başarısı Kişinin Bilgisi ile Eşdeğerdir.

Bilgilerinize.

KOZMOZ FEDERAL MECLİSİ