KANSER HAKKINDA BİLGİDİR

Şu an Zaman ötesinden gelen sizlerin Bedenlerinizde bine yakın Öz Genlerden aldığınız Aşı Genleriniz vardır. Bu Gen Aşıları Tekamülleri hızlandırıcı bir faktördür. Sizler bu yol ile Evrim Bilinçlerine ulaşmış olan varlıklarsınız.

Halen Dünyanızda Yaşam hakkı almış olan sizler birbirinizi tanımasanız bile hepiniz kardeşsiniz. Şu an Planetinizin konumu nedeni ile devreye alınmasının zorunlu görüldüğü kitlevi uyanış programı ile Planetiniz daha önce tahmin edilemeyen bazı üzücü durumları yaşamaktadır.

Bunlardan birisi Asrınızın vebası olarak tanımlanan Kanser türlerinin çoğalmasıdır. Dünya Tıbbı hala Kanserin nedenini araştırmaktadır. Bilim bunu Genetik faktörlere bağlamıştır. Bu Doğrudur. Ancak bizler şimdi sizlere bunun nedenini açıklamak istiyoruz.

Bu son Çağın hızlı Evrim Programına göre Bütün İnsanlığın (Başka Boyutlarda Yaşam Hakkı almaları için) değişik Boyut Enerjileri ile Aşılanması söz konusu olduğundan 1960 yılından itibaren bütün Boyutların Frekansları Planetinize açılmıştır.

1900 hızlı Evrim Programına göre Planetinize çok ileri Bilinçler ve Öz Genler teker teker transfer edilmiş ve edilmektedir. İleri Bilinçlerin Bedenlerinde bulunan Bine yakın Aşı Genleri bütün Boyut Enerjileri açılınca her biri teker teker kendi Boyutlarının Enerjilerini almaya başlamıştır.

Diğer Boyutların Enerjilerine alışık olmayan diğer Aşı Genleri bu Enerjileri yok etmek için her biri Güçlerine göre değişik salgılar üreterek birbirlerine saldırmaktadırlar. Nefis Müdafası için diğer Aşı Genlerinin de Ürettiği Salgılar Bedenin zayıf olan Bölgelerinde değişik Nodüllerin oluşmasına neden olmaktadır. (İşte bu Kanserdir.)

Ancak Dünya henüz bu Gen aşılarını bilmediği için Araştırmalarını değişik sahalarda ve Gıda Faktörleri üzerinde odaklamaktadır. Bunlardan bazıları doğrudur. Aslında Gıdalar Kanser yapmaz. Ancak bazı Kanser türlerini besler.

Planetinize açılan her boyut Enerjisi kendi gücüne göre bir Radyoaktif Potansiyel taşır. İşte sizlere bu güne kadar (Kanallarınızı kapatın) dememizin nedeni budur. Bu radyoaktif Enerjileri nötralize edecek olan (BİLGİ KİTABI) bu neden ile Planetinize hediye edilmiştir. Kanalını kapatmayanlar Bilgi Kitabının koruyucu şemsiyesinin altına giremezler.

Bilgilerinize,

YÜCE MEKANİZMA