BİLGİ KİTABI HAKKINDA AÇIKLAMA

Büyük bir aşamanın eşiğine gelmiş olan planetinizdeki yaşam Koşulları oldukça üzücü bir Duruma gelmiştir. Bu neden ile Sizlere her Şey Bütün açıklığı ile anlatılmaktadır. Planetinizin bu Son geçiş ortamında herkesin Kendine özgü Bilinç aşamaları olacaktır.

Bu Bilinç aşamaları Zamana paralel Kademeli olarak devreye gireceğinden, Bir Çok Kişi Ferdi Bilinçleri doğrultusunda planetinize değişik programlar Tatbik edecektir.

Halen planetinizde, Boyutlarının Tesiri ile Sistem’e Karşı olan bir Çok olumsuz Bilinçler Bulunmaktadır. Bu Her Siklus Döneminde yaşanan bir Tablodur. Bu Son Çağın esas programı BİRLEŞİM ve KABULLENME’dir.

Bilgi Kitabı bu neden ile İnsanın Kitabı olarak planetinize Hediye edilmiştir. Bilgi Kitabı Henüz planetinizin Bilmediği özel bir Teknik ile yazdırılmıştır. Bu ( IŞIK – FOTON – SİKLON ) Tekniğidir. Bu Teknikte,

FOTON : Boyut Enerjilerini Harflere Fikse eder.

IŞIK : Zaman Enerjilerini Harflere yükler.

SİKLON : Bu güne Kadar ulaşılamayan Boyutların Frekanslarına ulaştırır.

Bu yazı Tekniğinde Bilgi Kitabı Hangi dile Çevrilirse Çevrilsin Frekansından ve orijinalinden Hiçbir Şey kaybetmez, aynı kalır. 21. Yüzyılın Kitabı olan Bilgi Kitabı’nın 40. Yüzyıla Kadar Hükmü Vardır. 19. Boyutta bulunan Omega Kanalının 76. Enerjisini alabilmenizi ancak Bilgi Kitabı’nın içinde Birleştirilmiş olan Tüm Kutsal Kitapların Frekansları sağlamaktadır.

Bilgi Kitabı Çok Yoğun Enerji potansiyeline Sahip bir Kozmik Işık Kitabıdır. İnsanlık bu Kitabın Frekansı ile Bilinç aşaması yapar, Boyutları aşar ve Evrimini Kısa Zamanda Tamamlar. Bilgi Kitabı Tanrının Dördüncü Düzenini planetinize yansıtan bir Hakikat Kitabıdır.

FEDERAL NİZAM KONSEYİ