ÖZEL BİLGİ

Bir şeyi ne kadar ister iseniz, o şeye Sizi çeken bir Güç vardır. Çünkü Güçlü Tutkular Dünyasal değil, Evrenseldir. O, Ferdi iradenin dışında kalan bir Güçtür. Bu Çekilişin sebebi Cinsi - Ahlaki değil, Ruhidir.

İki insanın Birleşmesinde ilk Kıvılcım Ruhtan Ruha atlayan bir Şimşektir (Tıpkı Bulutlarda olduğu gibi). Ruhi Frekansların Akımı çok Güçlüdür. O Sizin Bedeninizde kaldığı müddetçe bir Sarhoştan, bir Mecnundan farkınız olmaz.

Şayet bu Akım uzun zaman Sizde kalır ise Beyin Kotlarınız büyük ziyan görür. Onun için o Akımı yeryüzüne çekerek bir toprak hattı yapmak lazımdır.

Bunun için de Üçüncü bir Güçlü Akıma ihtiyaç vardır. Bu da Dünyada Bedenlenmek isteyen bir Varlıktır. Yani Bebektir.

Bu yüzden iki cins, sık sık beraber olmak ihtiyacını hissederler. Üçüncü Gücün gönderdiği tesir olmaz ise, iki cins asla birbirine karşı Arzu duymaz.

Bedeni Birleşimde Cinsel Deşarj Sizin toprak hattınızdır. Bir anlık son Titreşim bir Evren Enerjisine denktir. Zira bu Güçlü Enerji Sizin Üreme Ortamınız için şarttır. Bu Enerji Sizin Dünyaya çekeceğiniz Bebeğin Ruh Enerjisini Spiral Enerji ile Birleştirmektedir.

Baba Enerjisi, Vibrasyon olarak çok Güçlüdür. Çünkü o yakaladığı Ruh Enerjisini Annenin tarlasına ekecektir. Görevi budur. Annenin Enerjisi ise Tanrısal Sevgi Kotuna bağlıdır. Bu Sevgi ancak Anaya hastır.

Erkek Vibrasyonu ancak Annenin ona verdiği Sevgi ile en Güçlü Vibrasyona ulaşır. Toprak hattı yapılınca, o Sevgi de Toprak hattı yapar ve Duygular nötralize olur. Halbuki Kadının Sevgisi Sonsuz bir Enerjidir. Erkeğini daima o seçer.

Bunu Bilinçaltından gönderdiği Titreşimler ile sağlar. Aslında ilk anda o da bunun farkında değildir. Gönderdiği Titreşimler karşıt cevap alır ise, bu Duygu o zaman Bilinç üstüne çıkar. Bu yüzden görünüşe göre ilk tesirin Erkekten geldigi zannedilir.

SİSTEM