4.4.2020

TÜM DÜNYA BİLİNÇLERİNE BİLGİDİR

İlâhi Adalet Kanunlarına göre bu güne Kadar planetinizin Tüm kesimlerine tatbik edilen Evrensel Yasa ve Programlarda Zamanın darlığı nedeni ile Çok daha Ciddi Çalışmaların acilen devreye alınması söz konusudur.

Bilinir ki, Kozmoz’un İnsanlıktan beklediği ve arzu ettiği mükemmellikleri Dünya planeti Hiçbir Zaman Ciddi bir görüş çerçevesinde görmemiştir. Ve Şu an planetiniz, asırların Çabalarının boşa gidişini üzülerek yaşamaktadır.

1900 Hızlı Evrim Programına göre devreye alınmış olan Tüm Evrensel Tatbikatlar, 1980 yılından itibaren planetinizde direkt tatbik sahası bularak Sizlere BİLGİ KİTABI ile yarınlar açılmış ve Hakikatler İnsanlığa bildirilmiştir.

Bu Son Çağın Özel Konumu nedeni ile planetinize asırların Bilgisini ve Hükmünü yüklenmiş Bilinçler, İnsanlığa Yardım Yasası gereği Öğretmenlik Boyutuna Fişlenmiş ve planetinizde muayyen Bilinç aşaması yapabilmiş İnsanlığa Hakikati anlatmak ve onları yetiştirmek gerekçesi ile Transfer edilmiştir.

Ancak Sonuç yine beklenilenlerin Çok dışındadır. Bu neden ile Kozmoz Federal Bütünlüğü, 2020 Işık Yılını bir Milat ve Tatbikat yılı olarak devreye almıştır.

Bir Asırdan beri Kanallarının Gücü ile aşamalarını yapmış olan herkesin artık Kanallarını kapatması ve Akıl – Mantık – Şuur ve Düşünce Bilinci ile Hakikati Kavraması ve bu Bilinç ile Hareket etmesi planetinizin Kurtuluşu olacaktır.

KOZMOZ FEDERAL BÜTÜNLÜĞÜ