DÖRDÜNCÜ DÜZEN ve BİLGİ KİTABI

Bizler Bir Çok misyonluklar, İlâhi Makamlar ve Yüce Mekanizma ile bu Son Çağda “Allahın Dördüncü Düzenini” Sizlere Bildirmeye ve alışılagelmiş düzenlerinizin ve Göksel Kitaplarınızın Sizlere ne Şekilde ulaştırıldığını anlatmaya memur edilen müşterek bir Konseyler Topluluğuyuz.

Aslında Bizler, Ezel – Ebet yolunda her Zaman Görünmez elçiler olarak Bu günlere Sizlerle Beraber geldik. Ancak Şimdi Hakikat Kapısının Kilidini Kırarak Sizlere Buradan direkt olarak Sesleniyoruz.

Bu güne Kadar RABBİN Kurallarını hiçbir Güç Çiğneyememiştir ve Çiğneyemez de. Bu Son Çağda Rabbimiz yeni bir programını İnsanlığa Sunmaktadır.

Bu Rabbimizin “Dördüncü Düzeni”dir. Bu Programda Rabbimiz bu güne Kadar planetinize Verilen Bütün Kutsal Kitapların Frekanslarını Birleştirip Hepsinin Kutsallık niteliğini Kaldırarak Tek Kitap Halinde planetinize “Bilgi Kitabı” olarak Sunmuştur.

Bilgi Kitabı asla Tapılacak bir Kitap değildir. Bu Kitap Henüz bu Dönemin Kitabı değildir. Yaşayacağınız yarınların Kitabıdır.

İnsanlık Bütün Hakikatleri bu Kitaptan öğrenecektir. BİLGİ KİTABI ileri yıllarda Kıtalar arası Birleşimi temin edecek ve İnsanlığı Kardeş bir Dünyada Birleştirecek TEK DÜNYA DEVLETİ’nde mutlu yarınları devreye alacak olan Tek Kitaptır.

Bilgi Kitabı Toplumun her Kesiminde bulunan Bilinç Düzeylerine göre Hazırlanan Özel bir Frekans Gücü Taşıyan bir Kitaptır. Bu Kitap Frekansını Her Bilinç Düzeyinin alış Gücüne göre ayarlar ve herkes Bilgileri Kapasitelerine göre alır. Bilgi Kitabı direkt RABBİN Kitabıdır ve Bu Kitap Sizleri Bu günden yarınlara Hazırlamaktadır.

Bilgi Kitabı Şu an Siz “lerin bir Rehberi, yarınların irşadı, Gelecek Düzenin de Temel Kitabıdır. İleri asırlarda geliştirilecek bazı Teknolojik imkânlar ile Bilgi Kitabı’nın Enerji Tahlillerinden Hakikat anlaşılacak ve Kitap Toplumca Resmen Kabul edilecektir.

EVRENSEL KONSEY