AÇIKLAMA

Sizin Doğal Gürzünüz Doğal Denge Kanunlarına göre hazırlanmış bir Bütündür. Sizler de Doğa Kanunlarına Paralel olarak bu Doğal Yaşamın ortasındasınız.

Bu neden ile bütün yaşantılarınız Doğal ortamla eşdeğerdir. Dünya Programında Kozmozun Projesi çalınacak son kapıdır. Şu an Dünyanın yaşadığı bu kaotik durum, Kozmik bir Programın Dünyaya tatbikinden kaynaklanmaktadır.

İnsanlık Doğal Gürzün tüm Evrimini tamamladığı taktirde (Mutlak Alana alınır). Şu an İnsanlık vermiş olduğu bu Bakalorya imtihanlarıyla bu Alana geçmeye hazırlanmaktadır. Bu Mutlak Alanda, Mutlak Yasalar ve Ebedi Yaşam geçerlidir.

İnsanlık İlk Varoluşundan şu ana kadar Tanrısal Yolda eğitildi ve Evrensel Boyutlara hazırlandı. Şu an Dünyanıza verilen tüm Birleşim Çağrıları, Planetinizdeki bütün Çalışma Kadroları için geçerlidir. Bu Birleşim Çağrılarına Olumlu Cevaplar alınmadığı takdirde yarının Mükemmel Dünyasının çekirdeği yeşermeyecektir.

Ortamınızda İnsanlığa hizmet görünümünde hizmet veren, Birleşim Ruhundan uzak tüm Kuruluşlar İnsanlığın Vebalini taşımaktadır.

Bilgi Kitabı Kanalından verilen bu Mesajlar, Kozmozun İnsanlığa Direkt çağrısıdır. Kozmoz, Birleşim ve Kabullenme Ruhu ile bu Çağrılara cevap verenlerle Evrensel Yolculuğa çıkacaktır.

Bilgilerinize,

BİRLEŞİK KONSEYLER BİRLİĞİ