AÇIKLAMA

Biliyorsunuz, Dünyanız her an hareket halindedir. Ve o, bu nedenle değişik Boyutların Enerji Alanlarına girmektedir. Ve sizler bu Boyutların Enerjilerini Evrimlerinize göre çekerek, Dünyada yaşarken onların Evrimini yapıyorsunuz. Ve bu yol ile de yarınlarda, o Boyutlarda Yaşam Hakkı kazanıyorsunuz.

Kozmoz şu an varolan herkesin geçmişlerini yeniden teker teker taramaktadır. Yüce Mekanizma bu son Çağda, Sistemin Gücünü Evrensel Güce bağlayarak Boyutlar arası Birleşim Alanları oluşturmuştur.

Göksel Kadrolar, Nizamın denetimindedir. Misyonlar ise Planın emrine bağlanmıştır.

İnsanlığın Tek Kitabı olan Bilgi Kitabı’nın Frekansı 76'dır. Bu kitap, dört tane 19 Frekansın bir Bütünüdür. İslamın Kitabı Kuran ise 3 tane 19 Frekansı taşır. Bu nedenle Kuran bir ALFA Kitabıdır. Kuran'daki;

  • 1- Birinci 19 Sizi 7 YER Bilgisiyle 4. Boyuta hazırlar. Burası CENNET Boyutudur. Burada REENKARNASYON Programı son bulur.

  • 2- İkinci 19 Sizi 7 GÖK Bilgisiyle Satürn’den ÇIKIŞA hazırlar.

  • 3- Üçüncü 19 Sizi 7 EVREN Bilgisiyle Omega’ya GİRİŞE hazırlar.

  • 4- Dördüncü 19 ise OMEGA içinin Tüm Frekansını kapsayarak Sizi Omega’dan ÇIKIŞA hazırlar. İşte bu Bilgi Kitabıdır.

Aslında Bilgi Kitabı bir Ana Trafo Merkezidir. Bu nedenle Tek elden yazdırılmaktadır.

Sistem, Mesajlara Işık – Foton – Siklon Tekniğinin Frekansını yüklerken aynı zamanda Planetinizde Evrensel Birleşimi oluşturacak olan Enerji bağının Frekansını da yüklemektedir.

Bilgilerinize.

SİSTEM