AÇIKLAMA

Şu an Planetiniz Son Siklus Geçiş imtihanını vermektedir. Kozmoz, bu Son Yaşam Tablosundaki imtihanları, tamamen yapılacak Görevlere endekslenerek servise almaktadır. İlahi Yasaların şaşmaz bir terazi dengesi vardır. Bu neden ile hiç kimseye çekemeyeceği yükü Yüklemez. Bir Görevi Hak etmek bile bir müsaade işidir.

Dünya Programı, Otomatizmaya bağlı bir Evrim Projesini devreye alan İlahi bir Yasadır. İlk Varoluştan şu ana kadar, her Varlığa her Dönemde 3 Enkarne Hakkı tanınmıştır. Bir dönemdeki 3 Hakkını kaybeden Varlık Spadyum’a sevk edilir.

Spadyum’un 1, 2, 3 ve 4. Boyutunda da her Varlığa 3 Hak tanınır. Her Skalada 3. Hakkını kazanan, bir üst Boyuta geçiş yapar. Bir Spadyum Varlığı 4. Boyuttaki 3. Hakkını da kazandığı takdirde 5. Boyutta Kutsal Kitaplar ile tanışarak Sistem’in Evrimsel Boyutunda Hizmet vermeye Hak kazanır.

İşte bu Görevi üstlenen Spadyum Varlığı, sahip çıkacağı bedenin Varlığının yaşayacağı acı ve şoku bu bedene sahip çıkarak bizzat kendi yaşar ve KU Frekansına kadar bir sıçrayış yapar. Aynı Zamanda da o Varlığın ailesine yaşattığı şok ile onlara bir aşama yaptırdığı gerekçesi ile Spadyum’dan çıkarak 5. Boyuta geçmeye Hak kazanır. Daha önce bedeni taşıyan Varlık hiçbir şeyin farkına varmadan Dinlenme Boyutuna alınarak dinlendirilir.

Ancak, bu Son Dönemde, Spadyum’un 1, 2 ,3 ve 4. Boyutlarında Haklarını kaybetmiş olanlara bir daha asla beden alma müsaadesi yoktur. Hakikat Bilincine ulaştıkları halde Evrensel Görevlerini devreye alamayanlara da bir daha beden alma müsaadesi yoktur. Onlar Boyutlarına geri transfer ile kilitleneceklerdir.

Unutulmasın ki, herkesin Hükmü kendi eline verilmiştir. Kendini var edecek, yok edecek yine İnsandır.

Bilinçli İnsan her dem var olmasını bilendir.

Bilgilerinize

SİSTEM