AÇIKLAMA

Bilgi Kitabı, Dünya Planetine her Şeyi Tüm açıklığı ile bildiren bir Hakikat Kitabıdır. Ve Sizlere bu Kitabın Özünü 4 Madde ile açıklayabiliriz.

  • 1- Bu Geçiş Boyutunda normal yaşam Sınırlarını aşacak programlar Tatbik sahasına alınacak ve Çok Hızlı Evrim ile Değişim programları devreye girecektir.

  • 2- Bu yollar ile Üç Kozmik Çağ Boyu, Doğal Gürzün Bütünsel Evrimi Tamamlanacaktır.

  • 3- Bu neden ile Doğal Gürzün Tanrısal Bütünlüğünü oluşturan Mini Atomik Bütünlüğün Görevi artık Sona erecek ve daha değişik Boyutlarda Görevlerin alınabilmeleri için Hızlı bir Çalışma programı devreye alınmıştır.

  • 4- Bu son Çağ İnsanının Evrimsel yolda Verdiği Çabalar, yok olmamak için Verdikleri Varlık ve Yaşam Savaşlarıdır.

Sorumluluğunun Bilincinde olan herkes bu programın Ciddiyetinin Farkındadır. Bu Dönemde Hakikat Bilincine ulaşamayanlar, ikinci veya üçüncü Enkarnelerinde bu Evrensel Bilinci yakalayabileceklerdir.

Ancak şimdilik Zamanın darlığı nedeniyle Kozmoz, alınan Müşterek karar ile Bilgi Kitabı’nı okuma müsadesi almış herkese, Sadece Kitabı El Yazısı ile yazdıkları Takdirde bir Enkarne Hakkı Tanımaktadır.

Halen Bilgi Kitabı ile karşılaşmamış Dünya Vatandaşları, yaptıkları Ruhsal ve Evrimsel Bilinç aşamalarına göre Planetinizin değişik kesimlerinde Yaşam Hakkı Kazanacaklardır.

Ancak onlar da Bu üç Enkarne içinde muhakkak Bilgi Kitabı’nı okuma müsadesi alacaklardır.

Bilgilerinize.

KOZMOZ FEDERATİF SİSTEMİ