BÜTÜN İNSANLIĞIN ORTAK BİR BİLİNCE VARILMASI İCAP EDEN ÇAĞDAYIZ

Planetinizdeki bütün Gruplara verilen Mesajlar, Kapasite ve Ortam Bilincine göre verilmektedir. Bu ortamda her odağın, Kendine ve Ortamına düşen çok büyük Görevleri vardır. Birçok Odaklar, minimumdan başlayan Bilgiler ile maksimuma açılmaktadırlar. Bu Çalışma Nizamı; BİLGİ – BİLİNÇ – GÖREV – İCRAAT temposunda hareket etmektedir.

Bilgi, İnsanı Bilinçlendirir. Bilinç, Göreve davet eder. Görev de İcraata sevk eder. İşte Sistemin arzu ettiği çalışma temposu, bu şekilde bir yükseliştir. Bizler şimdi, Bilgi ve Bilinç Aşamasını yapmış tüm Dost Gruplarını Birliğe davet ediyoruz.

İnsanlık yolunda en iyi bir şekilde yapılan Hizmetler ile Temeli atılacak olan ALTIN ÇAĞ’ın temel taşlarını, ALTIN ÖZ’ler ve GÜNEŞ BİLİNÇ’ler teşkil edecektir. Şu Dönemde Sizlerin Görevi, etrafı uyarmak ve uyandırmak sureti ile Hakikati yansıtmaktır. Bu Göreviniz, İnsanlığa yaptığınız en büyük yardımdır.

Egonuzu yenin, Birleşin. Bu Birliklerden çok kısa zamanda Dirlik doğduğunu gözlerinizle göreceksiniz. Ve yaşanan hadiselerle Hakikate varacaksınız. Sevgimiz tüm Evrenleredir.

MERKEZ