AÇIK BİLGİDİR

İlahi Planların sonsuz boyutlarında tüm Sistem bir bütün olarak çalışır. Burada Bilgelik Sistemi devrededir. Bireysellik asla söz konusu değildir. Tüm çalışmalarda Birleşim fikri ön plandadır.

Karşınıza çıkan sizlere olumsuz gibi görünen hadiseler sizleri daha üst boyutlara hazırlayıcı imtihanlardır. Hakikatler İnsanlığa yaşayarak kazandırılır. İlahi Mekanizma bu güne kadar hep böyle çalışmıştır.

Şüpheler ve acabalar henüz uyanmamış Bilinçlerden kaynaklanmaktadır. Aslında bu Şüphe ve acabalar Bilinçleri açarak insanı arayış ortamına iten anahtarlardır. Tüm İnsanların yaşadıkları dönemde geçirdiği ve geçireceği Evreler onların Evrim merdivenleridir.

Yapılan Görevde Özden arzu çok mühimdir. Bu arzu Öz ile Ruhun birleşiminden doğan içgüdüsel bir titreşimdir. Bu Titreşim sizi otomatik devreye bağlar ve size verilecek puanlar ancak bundan sonra kayda alınır.

Herkes layık olduğu frekans boyutunda görevini yapar. Seçimler dalga boylarına göre değerlendirilmektedir. Yapılan görevler ferdi değil Evrenseldir. Çünkü Görevleriniz programlarınızdır.

Bilgilerinize,

SİSTEM