AÇIK BİLGİDİR

Şu an Planetiniz Bütün mevcudatı ile birlikte bir Dar Boğazdan geçmektedir. Bu Kozmik Çağ’da Tüm Kainatın Varoluş nedenine Bağlı olarak devreye alınmış ve alınacak olan Çok özel akımlar Sizlerin Evrensel Bilinçlerinizin Kozmik ortam ile Bütünleşmesini Sağlamak için devreye alınmış bir programdır.

Halen yaşadığınız ortamda İlahi Makamların İlahi Düzenlerinin devreye alınması ile oluşturulan Bütün Frekanslar, Sizlerin Bilinçlerinizin Hızlandırılması ile alakalı bir durumdur.

Şu an Planetinize Verilen İleri Bilinç akımları Sizlerin Bedensel Hücrelerinizin daha İleri Enerjilerine alıştırılması ile alakalı bir Programdır.

Bu Kozmik Çağ’da planetiniz bu akımları ilk defa almaktadır. Bu akımlar Tüm Bedensel Hücrelerinizin aynı koordinat Düzeyine gelebilmeleri için Çok özel bir Teknik ile planetinize açılmış durumdadır.

Şu an Bütünsel Bilince ulaşmışların alacağı bu akımlar, Sizlerin Bedenlerinizdeki Kaotik Enerjileri Eriterek, Hücresel Koordinatlarınızı aynı Frekans Düzeyine getirerek Sizi Bedensel Bütünlüğünüz ile Beraber “IŞINLANMA” Ortamına Hazırlayacaktır.

Ancak Bu Enerjileri, Sadece Bilgi Kitabı’nı (Kendiniz için) Bilinçli olarak ve Anlayarak okuduğunuz zaman alabilirsiniz. Bedensel Hücrelerinizin Bilgi Kitabı’ndan bu Frekansı alabilmesi için önce İrade imtihanının verilmesi şarttır. İrade imtihanı Dünyevi tutkulardan kurtularak kazanılır.

Bilgilerinize

KOZMOZ FEODALİTE BİRLİĞİ