16.12.2019

TÜM DÜNYA PLANETİNE AÇIK BİLGİDİR

Kozmoz yapılan Görevlerin Biat Bilincinden Ziyade Bilinçli olarak yapılmasını arzu eder. Ancak Bilinçli Görev Bilincine ulaşıncaya Kadar da önce Biat Bilincinden geçmek Şarttır.

Kozmoz’un bu güne Kadar planetinize vermiş olduğu Bütün Evrensel Bilgilerin planetinize ne maksat ile Verildiğini Sanırız artık Bilinç Kazanmış Her Dünya Vatandaşı anlamıştır.

Dostlarımız, 2019 yılının Son Bulduğu 2020 yılına adım atıldığı bu Zaman Diliminde Kozmoz, artık Sizlerle daha değişik mevzuları paylaşmayı Karara Bağlamıştır. Şimdi Sizlerle Bazı Bilgileri Paylaşalım:

Kozmoz, yapılan bu Günlük Çalışma programlarına asla olumlu veya olumsuz Göz ile Bakmaz. Size olumsuz gibi görünen bazı yaşam Tabloları Karma Temizleme programlarından başka bir Şey değildir.

Bunun yanında Dünya Zaman Diliminde SALI gününün Çok Büyük özelliği Vardır. Salı Gününün 24 Saatlik Zaman Diliminde yapılan her Şey, düşünülen her Düşünce direkt manyetik alan oluşturmaktadır.

Bu manyetik alan Dünya Yaşam potansiyelini Takviye etmektedir. Bu Dünya manyetik alanını Güçlendirmek için devreye alınmış bir programdır.

Salı Zaman Diliminde Tüm planetinizde Beden almış herkes ve Beyin Gücü Kazanmış Tüm mahlûkat Görevdedir.

Bu Evrensel Bir programdır ve Kâinatlar Nizamında bir anayasa olarak bu güne Kadar Hükmünü yürütmüştür. Ve Dünyanın yaşamı için de devrede Kalmak Zorundadır.

Hafta Başı olarak Değerlendirdiğiniz Zaman Diliminde ( Her Sektörde ) yapılan Hizmetteki Gayretler ve Bilinç aktiviteleri Teker Teker Taranmaktadır.

Hafta Sonu olarak değerlendirdiğiniz Zaman diliminde ise yapılan Bütün Sosyal işlerde ve Sanatsal Faaliyetlerde Bilinç Taramaları ile değişik programlar devreye alınır.

Diğer Günlük Zaman Dilimlerinde Henüz planetinizin Bilmediği Değişik Bilinç Taramaları yapılmaktadır. Bu Bilgiler Sizleri daha Bilinçlendirecek ve Hakikat daha Çabuk Kavranılacaktır.

Bilgilerinize Sunulur.

KOZMOZ FEDERAL MECLİSİ

NOT: Manyetik Boyutlar, Hiyerarşik Skalalara göre Biri Birlerine yansıtılır. Ancak hiçbir Şekilde Biri Birini etkileyemez.