Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
.
.
  • A Duyuru
  • B Duyuru
  • C Duyuru
  • D Duyuru

PostHeaderIcon Bilgi Kitabı

  

BİLGİ KİTABI - ALFA KANALI - ALTIN ÇAĞ HAKKINDA AÇIKLAYICI BİLGİDİR

Dostlarımız, 

Şu an maddi manevi ve doğal yönden birçok niteliğini kaybetmiş olan planetimiz, tekrar restore edilmektedir. Bugüne kadar yaşanmış ve yaşanacak olan olaylar, çok kısa bir zamanda insanlığı hakikat bilincine ulaştırarak bir bütünlükte birleştirecektir.

Yaşadığımız dönemde tüm planetimizde Birleşim, Barış ve Dostluk Şuurunu oluşturmaya çalışan birçok Spiritik Odaklar mevcuttur. Ve bu Odakları 20.yüzyılın başında ve bilhassa son yarısında, 10. Boyuttan verilen kozmik tesirler ile uyanan insanlar, görevli kadrolar olarak devreye almışlardır.

 

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon Evrensel Çağrımız

 

GEL - GEL - GEL

Büyük bir değişimin eşiğinde olan Dünyamız artık kabuğunu değiştirmektedir. İleride yaşayacağımız günler, bugünlerden çok farklı olacaktır. Bu hızlı değişimler ile hissedilen Kitlevi Sancılar yarınların ALTIN ÇAĞ'ına yapılan yatırımlardır.  

Bu bir Geçiş dönemidir. Ve bu dönemde İnsani bütünlüklerde Büyük Şu'urlanmalar olmaktadır.

 

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon Hakkımızda

 

YAŞADIĞIMIZ ÇAĞIN ÖZELLİKLERİ VE KURULUŞUMUZ HAKKINDA BİLGİ

Dostlarımız,  

Şu an içinde yaşadığımız çağ geçmiş çağlara göre çok büyük özellikleri olan bir çağdır. Ve bu özellik 1900 yılından itibaren Planetimize perde perde açılmıştır. Yaşlı Dünyamız bu son Çağda üzerinde yaşattığı tüm mevcudat ile birlikte hızlı bir evrim kuşağına girmiş bulunmaktadır.

Devamını oku...